Vasarą man labiausiai patinka tokie ledai, kuriems nereikia nei ilgų laukimų, nei sudėtingų produktų. Grietinėlė, sutirštintas pienas ir keli paprasti žingsniai.

Ko reikės
- 500 ml gerai atšaldytos 33 % grietinėlės
- 1 pakelis vanilinio cukraus
- 150 g sutirštinto pieno
- 2 vaflių lakštai, jei norisi
Gaminimas
Pirmiausia gerai atšaldytą grietinėlę išplaku iki standžių putų. Tada įmaišau vanilinį cukrų ir sutirštintą pieną, kad masė liktų puri ir vientisa.

Jei naudoju vaflių lakštus, vieną pakloju į formos dugną, ant viršaus paskirstau ledų masę ir uždengiu kitu lakštu. Jeigu jų nenoriu, masę tiesiog supilu į dėžutę.

Tuomet viską dedu į šaldiklį ir palieku, kol visiškai sustings. Kai ledai sušąla, juos lengva pjaustyti gabalėliais ir patiekti kaip tikrą plombyrą.
Vafliai išlieka minkšti, o pats desertas būna labai švelnus, lengvas ir kreminis.